Proč se ubytovat v LiveCentru
Ať už se chystáte na výlet do okolí, či na pracovní cestu, naleznete u nás příjemné místo, kam složit hlavu. Poskytneme vám ubytování až pro 4 osoby v jednom z bytů určených pro krátkodobý pronájem, s veškerou vybaveností a komfortem, parkováním, i kójí pro uložení jízdních kol a dalšího vybavení. Ubytování v klidné zóně centra města je nejen výbornou výchozí polohou pro návštěvu památek a zajímavostí Děčína, ale také vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko, kde můžete obdivovat unikátní pískovcové útvary, i vzácnou flóru a faunu. Na výlet se také můžete vydat plavbou po řece Labe či dlouhých cyklostezkách vedoucích po jejím břehu, nebo za krásami nedalekých německých měst Pirna a Drážďany. Na své si v blízkém okolí Děčína přijdou milovníci přírody, historických památek, i adrenalinových aktivit.
Vše pro vaše pohodlí
Účelně zařízené, prostorné a moderní byty vám nabízí vše, co potřebujete. Obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem poskytuje spoustu světla a působí tak velmi vzdušným dojmem. Je vybaven jídelním stolem a rozkládacím gaučem, který po rozložení může sloužit jako dvě plnohodnotné postele. Kuchyň je plně vybavená varnou deskou, troubou, mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazákem, myčkou, varnou konvicí a nádobím. Samostatná ložnice poskytuje dostatek klidu a soukromí. Vybavena je praktickými vestavěnými skříněmi. V koupelně pak najdete moderní a prostorný sprchový kout, toaletu a veškeré potřebné vybavení. Samozřejmostí je širokoúhlá televize, klimatizace a WiFi připojení. Pokud budete mít zájem, rádi vám připravíme skvělou snídani, kterou si můžete vychutnat v příjemném prostředí gastronomického komplexu ARRIGŌ přímo pod vaším bytem.
Zažijte LiveCentrum všemi smysly
Celý multifunkční objekt je koncipován tak, aby vám zde při vašem pobytu nic nechybělo. V přízemí budovy naleznete unikátní restauraci ARRIGŌ se širokou nabídkou snídaňového, denního, i á la carte menu. V opravdové kavárně si můžete vychutnat nepřeberné množství výběrových i speciálních káv společně s našimi domácími zákusky. Řemeslná pekárna vám nabídne čerstvě upečené sladké i slané pečivo, a v našem obchůdku s moderním bistrem si můžete zakoupit třeba jídlo na výlet s sebou nebo originální domácí zmrzlinu. Aktivní odpočinek pak nabízí špičkově vybavené Fitness a Fight aréna o rozloze přes 1000 m2 i SportStudio, kde můžete vyzkoušet velké množství sportovních aktivit. Naleznete zde také moderní solária, i možnost posezení a relaxu na privátní střešní terase se zelenou výsadbou a krásným výhledem, to vše s možností obsluhy z naší restaurace a kavárny.
Krásy přírody v okolí Děčína
Díky své poloze na prahu Českosaského Švýcarska je LiveCentrum ideálním místem, které můžete zařadit do svého itineráře. Při výletu do okolí si zde každý najde to své. Přírodní krásy, adrenalin, pěší túry nebo poznávání historie - to vše lze zažít přímo v Děčíně, nebo jen kousek od něj. Za návštěvu stojí především unikátní pískovcové útvary, které jsou součástí Národního parku, jako je Pravčická brána nebo skalní město Tiské stěny. Svézt se můžete také na lodičkách v Edmundově soutěsce. Kaňon řeky Labe lze prozkoumat pěšky, na kole, koloběžce nebo přímo po řece třeba na raftu či výletní lodi přes Hřensko a Pirnu až do Drážďan. Přímo v Děčíně, ve městě vzniklém v 10. století jako osada při hradišti Přemyslovců a v pozdějším královském městě, stojí za prohlídku především renesanční zámek s Růžovou zahradou nebo vyhlídka Pastýřská stěna, která nabízí krásný výhled na staré město a kam se lze také dostat trasami s různou obtížností po známé Via Ferratě.
Kudy k nám?
Adresa:
Duchcovská 827,
Děčín II. – Nové Město, 405 02

E-mail:
info@livecentrum.cz

Telefon - recepce:
+420 412 152 812