Červen
8

Zahájení prohlídek bytů
Nabízíme vám moderní, nadstandardně vybavené byty v klidné lokalitě, avšak přímo v centru města. Součástí každého bytu je parkovací stání, sklepní kóje, k některým bytům náleží prostorná terasa a k dispozici jsou také dvě střešní terasy se zelenou výsadbou a s možností obsluhy z naší restaurace i kavárny. Všechny byty jsme pro vás vybavili tak, aby vám poskytly maximální pohodlí. Kuchyně je zařízena elektrickou varnou deskou a troubou, digestoří, mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazákem, myčkou nádobí, dřezem s odkapávací plochou a vestavěným odpadkovým košem na tříděný odpad. V koupelně naleznete umyvadlo pro dvě osoby a prostorný sprchový kout. V ložnici, v předsíni i koupelně pak jistě uvítáte praktické vestavěné skříně. Součástí vybavení bytu je také samostatná klimatizační jednotka, stropní svítidla a záclony. K vašemu pohodlí pak jistě přispěje i restaurace, kavárna, pekárna a obchůdek, které máte jen o pás schodů níže, stejně jako špičkově vybavené Fitness, Fight aréna, SportStudio či solária.
Prohlídku si můžete domluvit pomocí formuláře nebo na čísle +420 602 221 912, kde vám také rádi zodpovíme případné dotazy.

  Další novinky z LiveCentra
  19. června | Novinka
  Otevření ARMEX LiveCentra
  V pátek 19. června 2020 otevíráme celé multifunkční centrum! Otevřeny pro vás budou všechny provozy – ARRIGŌ unikátní restaurace, opravdová kavárna, řemeslná pekárna i náš obchůdek. Také naše moderní a skvěle vybavené Fitness, Fight aréna i SportStudio. Tak se přijďte podívat, dát si do těla, a pak se skvěle najíst. Těšíme se na vás!
  Číst více
  Kudy k nám?
  Adresa:
  Duchcovská 827,
  Děčín II. – Nové Město, 405 02

  E-mail:
  info@livecentrum.cz

  Telefon - recepce:
  +420 412 152 812

  Telefon - ARRIGŌ:
  +420 412 152 811
  Otevírací doba:
  Po – Ne 7:00 – 21:00