Červen
19

Otevíráme ARMEX LiveCentrum
Po pouhých 16 měsících usilovné práce na stavbě LiveCentra, na které téměř nepřetržitě pracovalo 100 lidí, jsme se konečně přiblížili k otevření. Investovali jsme do výstavby více než 250 milionů Kč, vybrali jsme pro vás to nejlepší a nejmodernější vybavení, technologie, zkušené lidi do našeho týmu i odborníky mezi dodavateli, ať už se jedná o zařízení, suroviny nebo stroje do sportovní části. Jsme děčínští patrioti, a proto jsme rádi, že se nám podařilo toto multifunkční centrum v Děčíně vystavět. Jsme tu pro každého, kdo si rád dopřeje něco dobrého k jídlu, komu záleží na tom, z jakých surovin je jeho jídlo uvařeno, a má rád domácí a farmářské suroviny, nebo kvalitní kávu a dezerty. Všichni si k nám také můžete přijít zacvičit, ať už sami či s trenérem do moderního Fitness, na individuální i veřejné tréninky bojových sportů, nebo na skupinová cvičení do SportStudia. K dispozici jsou vám také naše solária.
Každý den vám budou k dispozici naše milé recepční, které vám zodpoví vaše případné dotazy, a vysvětlí vše potřebné. Můžete si zde také zakoupit veškeré vstupy do sportovní části i zákaznické karty. Na termín 19.6. doporučujeme také rezervaci míst v restauraci ARRIGŌ.
Další novinky z LiveCentra
8. června | Novinka
Zahájení prohlídek bytů
Chcete bydlet v ARMEX LiveCentru? Od 8.6. zahajujeme prohlídky volných bytů. K dispozici jsou stále byty o dispozicích 1+kk až 3+kk ve 2. podlaží budovy, volné máme také některé byty s prostornou terasou. Všechny byty jsou nadstandardně vybaveny, a svůj domov tu tak můžete mít bez velkého a složitého zařizování.
Číst více
Kudy k nám?
Adresa:
Duchcovská 827,
Děčín II. – Nové Město, 405 02

E-mail:
info@livecentrum.cz

Telefon - recepce:
+420 412 152 812

Telefon - ARRIGŌ:
+420 412 152 811
Otevírací doba:
Po – Ne 7:00 – 21:00