Masáže a fyzioterapie
Odpočiňte si a zregenerujte své tělo
Individuální fyzioterapie – Mgr. Zdeněk Ješeta
Máte problémy s pohybem, či se chcete vyhnout zranění a hýbat se efektivněji? Navštivte soukromou fyzioterapeutickou praxi zkušeného fyzioterapeuta Mgr. Zdeňka Ješetu. Zažijte individuální a komplexní přístup s moderními technikami na vlastní kůži.

Fyzioterapie Vám pomůže se hýbat naplno, udrží Vás v kondici a ukáže Vám cestu progresivního pokroku ve Vašem sportu.

Objednávat se můžete telefonicky či napsat zprávu na WhatsApp na číslo +420 606 558 180.
Na co se zaměřujeme a s čím vám můžeme pomoci
Komplexní diagnostika (Funkční testy, palpace, aspekce, Podoskop …), Prevence potíží – udržení se ve špičkové formě (Předcházení úrazů při vrcholovém sportu, či být pouze fit), Bolesti páteře (krční, hrudní, bederní), Bolesti kloubů, Svalové dysbalance, Problémy s mobilitou či stabilitou při cvičení, Profesionální pooperační péče, Vývojové poruchy dětí i dospělých.
Masáže – Vladimír Ferančík
Chcete jen relaxovat nebo hledáte sportovní masáž? Navštivte zkušeného maséra V. Ferančíka s dlouholetou praxí v 1. patře ARMEX LiveCentrum. V nabídce najdete sportovní a rekondiční masáže, masáž lávovými kameny, napravení "Dornovou metodou", tradiční čínskou masáž "Tuina", "baňkování" a v neposlední řadě můžete zrelaxovat v profi masážním křesle. Samozřejmostí ke každé masáži je také rašelinový obklad. V ČEM VÁM MŮŽE MASÁŽ POMOCI? Masáž přináší úlevu od bolesti, nejčastěji od krční páteře, šíje a zad, způsobenou ztuhlým svalstvem. Má pozitivní vliv na psychiku člověka a celkové tělesné a duševní uvolnění.

Objednávat se můžete telefonicky na čísle +420 797 863 825.
Kudy k nám?
Adresa:
Duchcovská 827,
Děčín II. – Nové Město, 405 02

E-mail:
info@livecentrum.cz

Telefon - recepce:
+420 412 152 812

Telefon - ARRIGŌ:
+420 412 152 811
Otevírací doba:
Po – Ne 7:00 – 21:00