Gastronomie v osobitém pojetí „Life & Tradition“ – to je tradiční úprava pokrmů, respekt a návrat k tradičním receptům a surovinám a v neposlední řadě také ohled na dnešní náročnost zdravé stravy, veganství a nutriční výživu.

RESTAURACE - PEKÁRNA - KAVÁRNA

Life & Tradition

„Life & Tradition“ neboli zdravě a tradičně – styl, který se prolíná napříč gastronomickým projektem LiveCentra, jehož součástí jsou řemeslná pekárna s prodejnou, kavárna a restaurace s otevřenou „Á la carte“ kuchyní a salátovým barem.

Součástí restaurace bude venkovní terasa, část které díky speciálnímu vytápění budeme moci provozovat celoročně. V letních měsících bude terasa doplněná netradičním grilem, který kromě grilování umožňuje jídlo včetně příloh také moderně douzovat.

Vysoké kvality našich pokrmů dosahujeme vlastnoruční výrobou surovin a dodávkami z ověřených farem, kde dbají na tradiční pěstitelství a chov bez chemie a podpůrných látek. Tyto farmy jsou naším zdrojem zdravého masa a zeleniny.

Kombinací tradičních a moderních postupů připravujeme jídlo chutně, zdravě, ale také efektivně – využíváme každý kousek suroviny. Zdánlivě všední suroviny naším osobitým přístupem přetvoříme v nevšední gastronomii.

Salátový bar

V nabídce najdete jak čerstvou, tak na různé způsoby upravenou zeleninu – nakládanou, sušenou, „sou vide“. Zeleninu si můžete dochutit našimi „vinaigrettes“ – domácími octy vlastní výroby (ovocné, bylinkové, kořeněné).

Jídelníček na míru

Klienti našeho fitness mají možnost využít konzultace a přípravy nízkokalorické a nutriční stravy na míru jejich potřebám a požadavků.

PEKÁRNA A KAVÁRNA

Řemeslná pekárna a kavárna

Děláme pečivo tradičními postupy a rádi bychom to ukázali i našim hostům. Za prosklenou přepážkou budou naši pekaři a cukráři vyrábět čerstvé pečivo a zákusky, které si hosté mohou vzápětí koupit v naší prodejně.

Víme, jak je obtížné sehnat speciální druhy pečiva, proto jsme se rozhodli trvale péct a prodávat i bezlepkové pečivo.

V kavárně nabídneme nejen výbornou kávu a čaj, ale také ovocné freshe, smoothie, 100% džusy a osobité limonády. K dostání budou lehké zákusky i pravá domácí zmrzlina. Vše si vyrábíme sami, takže za kvalitu a čerstvost se můžeme zaručit.

Aby k nám mohli i rodiče s dětmi, chystáme prosklený dětský koutek, díky kterému budou mít rodiče své dítě vždy na dohled.